חותמות לילדים

חותמות לילדים ומורים במחיר 22 שח

חותמות לילדים ומורים במבצע מדהים!

עלות ליחידה 22 ש"ח
המחיר תקף להזמנות מרוכזות בלבד.
מינימום הזמנה 25 יחידות

חותמות לילדים עם גרפיקה
דוגמת החתמה - חותמות לילדים
חותמות לילדים עם שם וגרפיקה
דוגמת החתמה - חותמות לילדים
חותמת לילד עם שם הילד
דוגמת החתמה - חותמות לילדים
חותמת לילד עם גרפיקה אישית
דוגמת החתמה - חותמות לילדים
הזמנת חותמות לילדים
דוגמת החתמה - חותמות לילדים
חותמת לילדים במבצע
חותמות לילדים עם שם במבצע
חותמת למורה
חותמות למורים
חותמות לילדים כולל גרפיקה
דוגמאות של חותמות לילדים עם שם וציור
קרדיט עיצוב החותמות: עינת פרלמן רוגל

חותמות לילדים ולמורים

חותמות לילדים כמתנת סיום סוף שנה הן חותמות מדליקות ומשמחות מאוד את הילדים. אנו מודעים לכך כי אתם אומרים "זה בסך הכל חותמת" אך מנסיוננו אנו יודעים כי יש להקפיד הקפדה מיוחדת בנושא הדיו לחותמות כאשר הם משמשות ילדים, במיוחד נושא הרעלנים המצויים בדיו וכן אלרגיות ילדים. זו הסיבה שאנו לא מוכרים חותמות תוצרת סין היות ואן לנו כל דרך לדעת את הרכבו של הדיו לחותמות. אנו בחרנו עבורכם את חברת קולופ אוסטריה הנחשבת ליצרן מספר 1 בעולם לייצור חותמות. לחברה יש את כל התקנים הבינלאומיים כך שאנו בטוחים כי מבחינתנו אנו עשינו את המקסימום האפשרי על מנת להבטיח את בטיחות ילדנו, כן גם במוצר פשוט ותמים לכאורה כגון חותמת. השתדלו להקדים ככל האפשר את הזמנת החותמות, מנסיון שלנו במהלך סוף השנה ועם כל הלחץ ייתכנו טעויות בהזמנה הן מצד המזמין והן מאיתנו, כך שזה ממש לא נעים לגלות שחסרה חותמת של ילד אחד בכיתה של שלושים ילדים דבר העלול לגרום למפח נפש אדיר לילד.
"רציתי רק לאמר תודה.  הגעתי לאתר חותמות שלדעתי הטוב ביותר שפגשתי. הייתי צריכה חותמות לילדים כמתנת יום הולדת , הגעתי לחנות ןפשוט פגשתי בעל ואישה מקסימים שייצרו לי במקום כ 10 חותמות עם כל גרפיקה שביקשתי, להבדיל ממקומות אחרים שהבטיחו לי גרפיקה ללא עלות אבל על כל שינוי דרשו תוספת תשלום. תודה רבה למירה ויוסי המקסימים"
חנה
"סוף סוף אתר שעומד אחרי כל מילה שהוא מפרסם. הגענו אליכם דרך האינטרנט ואני חייבת לציין כי הייתה זו חווית קניה אחרת לגמרי ממה שאני רגילה. כל בקשה שלי וכל שינוי בגרפיקה בוצעו מיידית עם חיוך ענק והבנה אמיתית של הצורך להעניק לילדים בדיוק את החותמות שהם עיצבו, ללא שינויים וללא קשיים. אמליץ עליכם בחום גם על המחיר ובמיוחד על השירות"
ברוריה